Immortal Legion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

žádost......

Goto down

žádost...... Empty žádost......

Příspěvek  Mazel :D Tue Nov 03, 2009 1:07 pm

Nick:MazlikiCumacek
Char a level :Evas Templar .......... mno nejspis 77 nejsem si jistej
Subclass:ano/ Moonlight Sentinel, Mystic Muse, Sword muse. lvly se nepamatuju ale vyssi nez 75 určitě.
Věk:21
VT (ano/ne):ano
Nobless: ano
Klany: Mighty Heroes, chvilinku u HoF, chvilku u LY, končil jsem v LoE(Menší hádka s jednim členem proto od nich odcházim)
Výbava:Mno jestli si dobře pamatuju tak mj light a heavy sety, Nm heavy, Dc robe, brancha s acu, elyska s hp, Dr s foc(mozna po spusteni dostanu Dr +8 s focusem), Forgoton s focusem, S sperky +5+6, RB sperky(orfen, AQ)........... sám pořádně nevim co vše tam najdu.
Aktivta :Když nemám zápas nebo se neučim na vejšku jsem tam furt.

Mazel :D
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

žádost...... Empty Re: žádost......

Příspěvek  LordNecro Tue Nov 03, 2009 11:10 pm

Mazel Very Happy napsal:Nick:MazlikiCumacek
Char a level :Evas Templar .......... mno nejspis 77 nejsem si jistej
Subclass:ano/ Moonlight Sentinel, Mystic Muse, Sword muse. lvly se nepamatuju ale vyssi nez 75 určitě.
Věk:21
VT (ano/ne):ano
Nobless: ano
Klany: Mighty Heroes, chvilinku u HoF, chvilku u LY, končil jsem v LoE(Menší hádka s jednim členem proto od nich odcházim)
Výbava:Mno jestli si dobře pamatuju tak mj light a heavy sety, Nm heavy, Dc robe, brancha s acu, elyska s hp, Dr s foc(mozna po spusteni dostanu Dr +8 s focusem), Forgoton s focusem, S sperky +5+6, RB sperky(orfen, AQ)........... sám pořádně nevim co vše tam najdu.
Aktivta :Když nemám zápas nebo se neučim na vejšku jsem tam furt.

az tu budes tak se domluvime (myslim na VT)
LordNecro
LordNecro

Posts : 11
Join date : 02. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru